INFORMACJA

Szanowni działkowcy,

📣 Informujemy, że do dnia 28 października wystawione są pojemniki na śmieci. Po tym terminie zostają wstrzymane odbiory do marca 2023 r. Prosimy o wyrzucanie śmieci we własnym zakresie.

📣 Informujemy, że od 10 do 22 października, w związku z udziałem naszego ogrodu w konkursie „Posprzątaj ROD” można przynosić elektrośmieci. Śmieci umieszczamy przy śmietnikach, obok Domu Działkowca.

Rzeczy nieumieszczone na poniższej liście lub rzeczy niekompletne, nie będą odbierane ❗

Zbiórce podlegają:

– Baterie – zużyte baterie i akumulatory przenośne, używane w telefonach, elektronarzędziach, zabawkach, pilotach, zegarkach, baterie jednoogniowe typu AA, AAA, R20, guzikowe i inne, które bez problemu można przenieść ręcznie i które były przeznaczone do używania w gospodarstwach domowych do zwykłych celów;

– zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny zwany dalej „Elektrośmieci” w tym: lodówki, pralki, zmywarki, TV/monitory, LCD, odkurzacze, tostery, kuchenki elektryczne, mikrofale, wagi, komputery, laptopy, klawiatury, myszki, słuchawki, drukarki, telefony, kamery, odbiorniki radiowe, wiertarki i inne elektronarzędzia, gry video, drony, suszarki, młynki do kawy, ekspresy do kawy, zabawki elektryczne, sprzęt muzyczny i sportowy, sprzęt oświetleniowy oraz każde inne urządzanie, które do działania potrzebuje prądu z gniazdka lub z baterii.

Pamiętajcie, że zbieraniu podlega sprzęt kompletny, niezdemontowany.

Więcej informacji o konkursie: https://elektrosegregacja.pl/wp/posprzatajrod/

Reklama